Вакцинація проти COVID-19 у Києві пункт щеплення на базі КНП «ДКЛ № 7»

Вакцинація проти COVID-19 у Києві в Дитячій лікарня 7Вакцинація в дитячій лікарні 7

Графік роботи пункту щеплення на базі КНП «ДКЛ № 7»

Понеділок – П’ятниця: з 9.30 до 18.30,Субота: з 9.30 до 15.30вхід №3, перший поверх, кабінети № 1, № 2Телефон для довідок: (044) 285 63 30, (044) 285 49 36, 063-967-10-27вул. Професора Підвисоцького, 4 Б.

На базі КНП "Дитяча клінічна лікарня 7" діє пункт вакцинації, де проводиться щеплення населення проти COVID-19 з 12-річного віку.

З подальшим отриманням міжнародного свідоцтва про вакцинацію/профілактику проти COVID-19 у додатку Дія або паперовому варіанті.Для проведення щеплення необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код.

Доступні вакцини в пункті щеплення на базі КНП "ДКЛ № 7"

Наразі для вакцинації в Україні використовують та планують використовувати вакцини знаних у світі розробників і виробників

AstraZeneca

AstraZeneca (Covishield, SKBio) індійського, корейського та італійського виробництва — це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія AstraZeneca. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 12 тижнів. Першу і другу дозу можна отримати вакциною AstraZeneca, виробленою на різних майданчиках. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Coronavac

CoronaVac/Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Comirnaty/Pfizer-BioNTech

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Moderna

Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною компанією Moderna. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Реакції на вакцину

Вакцинація від COVID-19 допоможе розвинути імунітет до вірусу. Ваш організм може певним чином реагувати на вакцину, це означає, що ваше тіло вибудовує захист.
Такі реакції на місці щеплення є нормальними:біль;набряк.Також можуть виникнути такі загальні реакції:гарячка;озноб;головний біль;втомлюваність.Ці реакції є нормальними та минають за кілька днів після вакцинації.Якщо ви відчуваєте дискомфорт, зверніться до лікаря за рекомендаціями. Також ви можете так полегшити місцеві симптоми:
накладайте прохолодні компреси на місце щеплення;легко розминайте руку, в яку робили щеплення;пийте багато рідини

ТОВ «ШИМЮКРЕЙН» благодійник
Нова пошта
Фармак
Крона благодійний фонд
БО "МБФ "Центр соціальних проектів майбутнього" благодійник
Asap demo
ФУНДАЦІЯ ТЕЧІЯ благодійник
City One
ТД Волес
Країна здорових дітей
Планета кави