Новини КНП "ДКЛ7"

Illustration

10-ОЇ РІЧНИЦІ ВІД ПОЧАТКУ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ 

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Хоча протистояння російській гібридній агресії та впливу в різних сферах відбувалося не тільки на лінії фронту, а й на всій території України.
Здійснивши 24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення в Україну, Кремль хотів остаточно знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність. Цей напад завдав підступного удару міжнародному світопорядкові, створеному після Другої світової війни, підірвав стабільність не лише Європи, а й глобальної безпеки загалом.

Illustration

КНП "ДКЛ № 7"

Фахівці з реабілітації КНП "Дитяча клінічна лікарня 7", а саме фізичні терапевти, ерготерапевти пройшли Тренінг з "Фізична терапія при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату".
Даний тренінг був проведений за сприяння International Medical Corps.
Під час тренінгу були розглянуті найпоширеніші захворювання, з якими фахівці з реабілітації часто стикаються в клінічній практиці.
Тренінг проводився з сильним практичним компонентом.
Безумовно, це були дні, насичені цікавою і практичною інформацією, новими знайомствами, спілкуванням, обміном досвідом.
Щиро вдячні за організацію такого чудового заходу!

Illustration

КНП "ДКЛ № 7"

З метою ранньої діагностики, а відповідно своєчасного та належного лікування, привернення уваги громадянського суспільства до проблеми онкологічних захворювань, з 05.02.2024 по 09.02.2024 року заплановано проведення Днів профілактичного огляду до «Дня боротьби з раком» дітей віком до 18 років для проведення скринінгового обстеження за електронним направленням лікарями-спеціалістами Констультативно-діагностичного відділення за спеціальностями: дитяча хірургія, дитяча отоларингологія, дитяча неврологія, дитяча ендокринологія, дитяча ортопедія, дитяча та підліткова гінекологія, дитяча офтальмологія, дитяча дерматологія, дитяча імунологія.
Прийом ведеться за адресою: м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, 4б.
Часи прийому: понеділок, вівторок, п’ятниця з 09.00 до 15.00; середа та четвер з 12.00 до 18.00.
Координатор проведення профілактичних оглядів в кабінет №201, 2 поверх консультативно-діагностичного відділення.
З питань проведення звертатися за телефоном: (044)2950025

Illustration

International Medical Corps

Що може бути кращим початком нового тижня, як отримання такої важливої підтримки і допомоги у вигляді медикаментів, господарських товарів від наших неймовірних International Medical Corps🤗
КНП "Дитяча клінічна лікарня 7" безмежно вдячна вашій постійній підтримці, яка допомагає лікувати і створювати комфортні умови для наших пацієнтів

Illustration

International Medical Corps

Через сучасні реалії в Україні загострилася проблема дитячої короткозорості. Тому вкрай важливо регулярно приходити на огляд до офтальмолога. Завжди звертайте увагу на зміни в поведінці дитини. Вас має насторожити, якщо дитина стала часто примружуватися, сильно нахилятися над книгою, сутулиться або скаржитися на головні болі або запаморочення. У разі первинних ознак порушень зору, при скаргах дитини на «сухість», «сльозоточивість», «біль» в очах терміново потрібно якнайшвидше відвідати офтальмолога. Це може врятувати зір дитини та допоможе зробити своєчасні заходи і пройти курс лікування очей дитини.
Завдяки сприяння наших друзів International Medical Corps ми пропонуємо сучасний метод дослідження очей – авторефрактометрію.
Процедура не вимагає особливої підготовки і не займає багато часу, так що зробити її можна в будь-який зручний для Вас час.
Після процедури лікар обов'язково розшифрує отримані результати обстеження і поставить діагноз
Авторефрактометр є особливо корисним для діагностики у маленьких дітей, які можуть не завжди зрозуміти і адекватно відповісти на запитання лікаря. Використання авторефрактометрії робить процедуру швидкою та безболісною для маленьких пацієнтів
Тож, щоб зберегти природну гостроту зору ви можете пройти огляд у професійного окуліста КНП "Дитяча клінічна лікарня, отримати поради та рекомендації.

Illustration

 "Адресна Допомога Українським Дітям"

Видалення сторонніх тіл відбувається в умовах ендоскопічної операційної за допомогою досить різноманітного обладнання.
З небезпечних сторонніх предметів, які наші лікарі діставали із стравоходів та бронхів маленьких пацієнтів: монети; магніти; дрібні іграшкові фігурки; ковпачки від ручок.
Для швидкого та безпечного вилучення предметів хірурги використовують ендоскопічні інструменти для видалення сторонніх тіл.
Колектив КНП "Дитяча клінічна лікарня 7"висловлює безмежну вдячність Адресна Допомога Українським Дітям за надану допомогу у вигляді:
*захватів для видалення чужорідних тіл
*одноразових та багаторазових щипців для видалення чужорідних тіл.
Разом до перемоги🤝🤝

Illustration

International Medical Corps

КНП "Дитяча клінічна лікарня 7" безмежно щаслива отримати вкрай важливий новорічний подарунок - Авторефрактометр від наших неймовірних International Medical Corps🤗🤗🤗
👀Авторефрактометр є особливо корисним для діагностики у маленьких дітей, які можуть не завжди зрозуміти і адекватно відповісти на запитання лікаря. Використання авторефрактометрії робить процедуру швидкою та безболісною.
Чекаємо наших пацієнтів щоб надавати високоякісну діагностику та консультацію🤗🤗

Illustration

Християнська медична асоціація/Christian Medical Association of Ukraine 


Illustration

Hof van Twente - Kiev-Pechersk


ТОВ «ШИМЮКРЕЙН» благодійник
Нова пошта
Фармак
Крона благодійний фонд
БО "МБФ "Центр соціальних проектів майбутнього" благодійник
Asap demo
ФУНДАЦІЯ ТЕЧІЯ благодійник
City One
ТД Волес
Країна здорових дітей
Планета кави