Відділення реабілітації "Дитячої клінічної лікарні №7"

Басейн "Дитячої клінічної лікарні №7"
Басейн "Дитячої клінічної лікарні №7"

Басейн для дітей КНП "Дитячої клінічної лікарні№7"

Плавання для дітей – найбільш ефективний спосіб загартувати дитину, виростити її здоровою і фізично розвиненою.
Запрошуємо Вас і діток від 6 місяців до басейну КНП "Дитяча клінічна лікарня 7"
Розмір басейну 6 на 12 метрів. Перепад глибин від 0,7 до 1,20 метра. Обладнаний автоматичною системою циркуляцiï води, системою корекції рН, системою сріблення і регуляції температурного режиму. У басейні використовується мiнiмально допустима доза хлору.
Для запису до басейну необхідно мати електроне направлення від сімейного лікаря.

ДОВІДКИ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ:
Мати/Батько:
- Гінеколог/Уролог
- Терапевт, або сімейний лікар
Дитина:
- Довідка від педіатра
- Аналізи соскоб на ентеробіоз
- Кал на яйця гельмінтів
Якщо дитина відвідує басейн сама, аналізи тільки дитині
Перед плаванням всім обов’язково вимірюватимуть температуру. Також обов’язковою є дезінфекція рук та певні обстеження.

РОЗКЛАД НАШИХ ЗАНЯТЬ:
9:00-9:30
10:00-10:30
11:00-11:30
12:00-12:30
13:00-13:30
14:00-14:30
15:00-15:30
16:00-16:30
17:00-17:30
Одночасно на занятті може перебувати не більше 5 осіб.


Басейн дитячої 7 лікарні

ПОСЛУГИ:

Режим роботи: пн-пт з 8:00 до 18:00● електролікування● світлолікування● теплолікування● лазеротерапія● магнітотерапія● аероіонотерапія● кисневі коктейлі● інгаляторій● ароматерапія● лікувально фізкультура● масаж● механотерапія● лікувальні ванни● лікувальні души● басейн● плавання немовлят 

Лікувальна фізкультура (ЛФК)

Лікувальна фізкультура (ЛФК) - це метод впливу на організм дитини за допомогою фізичних вправ в лікувальних, профілактичних і реабілітаційних цілях.Фізичні вправи, які використовується під час ЛФК, спеціально підбираються лікарем з лікувальної фізкультури, або лікарем реабілітологом залежно від захворювання і стану хворого.
Вправи розрізняються по анатомічному принципі:- можуть бути призначені для м'язів рук, ніг, органів дихання і т.д., - за ступенем активності.
На зміцнення загального стану організму дитини, призначають комплексі вправи, це можуть бути спрямовані або являти собою спеціальне тренування, спрямовано на усунення порушень в роботі будь-якого конкретного органу або системи в організмі. Дихальні вправи, різні лікувальні гімнастики, спортивно-прикладні вправи також є різновидом ЛФК.Щоб записати дитину на курс ЛФК, необхідно:Взяти електронне направлення у сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, до лікаря з лікувальної фізкультури (КНП «ДКЛ№7» м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, 4Б). Записатись за попереднім записом, через електронну систему helsi.me на прийом до Бондаренко Світлани Миколаївни, в зручний для Вас час. Тел. реєстратури 44-285-63-30
ЛФК використовується для:• підвищення ефективності комплексної терапії хворих;• закріплення результатів, досягнутих в процесі лікування;• прискорення одужання;• попередження можливих ускладнень;• гальмування розвитку захворювання;• розвитку координації руху, сили і витривалості;• загального зміцнення організму.
Лікувальна фізкультура застосовується, перш за все, в наступних областях медицини:• травматологія (в рамках заходів по відновленню після перенесених травм);• ортопедія (в разі плоскостопості, різних захворювань суглобів);• неврологія;• кардіологія;• пульмонологія (при запаленнях легенів, бронхітах, бронхіальній астмі).Максимальний ефект від ЛФК досягається в поєднанні з масажем і фізіотерапією.

Плоска вальгусна деформація стоп у дітей

Плоска вальгусна деформація стоп у дітей - це не просто зовнішній дефект, але і несприятливий фактор, що впливає на подальший розвиток опорно-рухового апарату. На початковій стадії хвороби, дитина, може не відчувати жодного дискомфорту, ступи трохи відрізняються за формою від звичайних, батьки можуть сприйняти це за особливість дитини. Але, в прогресуючій стадії захворювання малюкові стає незручно рухатись, і він розповідає про болі в ніжні кінцівках. Деформація стопи легко вгадується по зміні форми взуття, яку носить дитина, а далі - просто візуально. При вираженій вальгусній постановці стопи, лікування показано навіть при відсутності скарг, з боку дитини.
До профілактичних формам, а також до заходів при легких деформаціях стоп відносяться:носіння ортопедичних устілок і твердого фіксуючого взуття;лікувальна гімнастика, спрямована на зміцнення зв'язок стопи;фізіотерапевтичні процедури, що дозволяють зменшити загальну напругу;масаж, спрямований на зміцнення м'язів ніг і ступень, поліпшення провідності нервів і підняття загального тонусу дитячого організму.

Плавання

При плаванні, працюють всі групи м'язів нашого тіла. Якщо, діти багато часу проводите за комп'ютером і ведуть малорухливий спосіб життя, то плавання - найпростіший спосіб зняти навантаження з хребта, нормалізувати кровообіг в ногах, усунути затискачі в м'язах спини і шиї. Але плавання передбачає не просто плескання в басейні, а повноцінні тренування.
Щоб записати дитину на курс ЛФК, необхідно:Взяти електронне направлення у сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, до лікаря з лікувальної фізкультури (КНП «ДКЛ№7» м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, 4Б). Записатись за попереднім записом, через електронну систему helsi.me на прийом до Бондаренко Світлани Миколаївни, в зручний для Вас час. Тел. реєстратури 044-285-63-30

Фітбол

Фітбол застосовують для гімнастики з немовлям у віці від одного місяця. Дитину кладуть на м'яч спиною або животом, похитують, перекочують вперед-назад з одного боку в інший.
Вважається, що вібрація покращує кровообіг малюка і привчає його м'язи до роботи, а перекочування і контакт з поверхнею фітболу розвивають вестибулярний апарат і допомагають формувати рухові навички.

Комплекс вестибулярної гімнастики спрямований на зміцнення вестибулярного апарату. Регулярні заняття за цією програмою дозволять в значній мірі зменшити відчуття запаморочення і нестійкості. Комплекс буде ефективний при вестибулопатии на тлі хронічної вертебрально-базилярної недостатності.
Всі вправи виконуються в повільному темпі. При появі неприємних відчуттів (запаморочення, нудота та ін.) Виконання вправ припинити. Під час занять дихання довільне і вільний. У міру стомлюваності вставляти дихальні вправи. Закінчувати заняття за дві години до сну. Запорука успіху - РЕГУЛЯРНІ заняття з позитивним емоційним настроєм.

Illustration

Бондаренко Світлана Миколаївна

Лікар з лікувальної фізкультурикатегорія перша

Illustration

Бондаренко Йосип Миколайович

Лікар ерготерапевткатегорія вища

ТОВ «ШИМЮКРЕЙН» благодійник
Нова пошта
Фармак
Крона благодійний фонд
БО "МБФ "Центр соціальних проектів майбутнього" благодійник
Asap demo
ФУНДАЦІЯ ТЕЧІЯ благодійник
City One
ТД Волес
Країна здорових дітей
Планета кави