Відділення реабілітації


Відділення реабілітації дитячої 7 лікарні

ПОСЛУГИ:

Режим роботи: пн-пт з 8:00 до 18:00● електролікування● світлолікування● теплолікування● лазеротерапія● магнітотерапія● аероіонотерапія● кисневі коктейлі● інгаляторій● ароматерапія● лікувально фізкультура● масаж● механотерапія● лікувальні ванни● лікувальні души● басейн● плавання немовлят 

Лікувальна фізкультура (ЛФК)

Лікувальна фізкультура (ЛФК) - це метод впливу на організм дитини за допомогою фізичних вправ в лікувальних, профілактичних і реабілітаційних цілях.Фізичні вправи, які використовується під час ЛФК, спеціально підбираються лікарем з лікувальної фізкультури, або лікарем реабілітологом залежно від захворювання і стану хворого.
Вправи розрізняються по анатомічному принципі:- можуть бути призначені для м'язів рук, ніг, органів дихання і т.д., - за ступенем активності.
На зміцнення загального стану організму дитини, призначають комплексі вправи, це можуть бути спрямовані або являти собою спеціальне тренування, спрямовано на усунення порушень в роботі будь-якого конкретного органу або системи в організмі. Дихальні вправи, різні лікувальні гімнастики, спортивно-прикладні вправи також є різновидом ЛФК.Щоб записати дитину на курс ЛФК, необхідно:Взяти електронне направлення у сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, до лікаря з лікувальної фізкультури (КНП «ДКЛ№7» м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, 4Б). Записатись за попереднім записом, через електронну систему helsi.me на прийом до Бондаренко Світлани Миколаївни, в зручний для Вас час. Тел. реєстратури 44-285-63-30
ЛФК використовується для:• підвищення ефективності комплексної терапії хворих;• закріплення результатів, досягнутих в процесі лікування;• прискорення одужання;• попередження можливих ускладнень;• гальмування розвитку захворювання;• розвитку координації руху, сили і витривалості;• загального зміцнення організму.
Лікувальна фізкультура застосовується, перш за все, в наступних областях медицини:• травматологія (в рамках заходів по відновленню після перенесених травм);• ортопедія (в разі плоскостопості, різних захворювань суглобів);• неврологія;• кардіологія;• пульмонологія (при запаленнях легенів, бронхітах, бронхіальній астмі).Максимальний ефект від ЛФК досягається в поєднанні з масажем і фізіотерапією.

Плоска вальгусна деформація стоп у дітей 

Плоска вальгусна деформація стоп у дітей - це не просто зовнішній дефект, але і несприятливий фактор, що впливає на подальший розвиток опорно-рухового апарату. На початковій стадії хвороби, дитина, може не відчувати жодного дискомфорту, ступи трохи відрізняються за формою від звичайних, батьки можуть сприйняти це за особливість дитини. Але, в прогресуючій стадії захворювання малюкові стає незручно рухатись, і він розповідає про болі в ніжні кінцівках. Деформація стопи легко вгадується по зміні форми взуття, яку носить дитина, а далі - просто візуально. При вираженій вальгусній постановці стопи, лікування показано навіть при відсутності скарг, з боку дитини.
До профілактичних формам, а також до заходів при легких деформаціях стоп відносяться:носіння ортопедичних устілок і твердого фіксуючого взуття;лікувальна гімнастика, спрямована на зміцнення зв'язок стопи;фізіотерапевтичні процедури, що дозволяють зменшити загальну напругу;масаж, спрямований на зміцнення м'язів ніг і ступень, поліпшення провідності нервів і підняття загального тонусу дитячого організму.

Плавання

При плаванні, працюють всі групи м'язів нашого тіла. Якщо, діти багато часу проводите за комп'ютером і ведуть малорухливий спосіб життя, то плавання - найпростіший спосіб зняти навантаження з хребта, нормалізувати кровообіг в ногах, усунути затискачі в м'язах спини і шиї. Але плавання передбачає не просто плескання в басейні, а повноцінні тренування.
Щоб записати дитину на курс ЛФК, необхідно:Взяти електронне направлення у сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, до лікаря з лікувальної фізкультури (КНП «ДКЛ№7» м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, 4Б). Записатись за попереднім записом, через електронну систему helsi.me на прийом до Бондаренко Світлани Миколаївни, в зручний для Вас час. Тел. реєстратури 044-285-63-30

Фітбол

Фітбол застосовують для гімнастики з немовлям у віці від одного місяця. Дитину кладуть на м'яч спиною або животом, похитують, перекочують вперед-назад з одного боку в інший.
Вважається, що вібрація покращує кровообіг малюка і привчає його м'язи до роботи, а перекочування і контакт з поверхнею фітболу розвивають вестибулярний апарат і допомагають формувати рухові навички.

Комплекс вестибулярної гімнастики спрямований на зміцнення вестибулярного апарату. Регулярні заняття за цією програмою дозволять в значній мірі зменшити відчуття запаморочення і нестійкості. Комплекс буде ефективний при вестибулопатии на тлі хронічної вертебрально-базилярної недостатності.
Всі вправи виконуються в повільному темпі. При появі неприємних відчуттів (запаморочення, нудота та ін.) Виконання вправ припинити. Під час занять дихання довільне і вільний. У міру стомлюваності вставляти дихальні вправи. Закінчувати заняття за дві години до сну. Запорука успіху - РЕГУЛЯРНІ заняття з позитивним емоційним настроєм.

Illustration

Бондаренко Світлана Миколаївна

Лікар з лікувальної фізкультурикатегорія перша

Illustration

Бондаренко Йосип Миколайович

Лікар ерготерапевткатегорія вища

Нова пошта
Фармак
Крона благодійний фонд
Asap demo
City One
ТД Волес
Країна здорових дітей
Планета кави